Špičkový poskytovatel domácí zdravotní péče ProCare Medical 

Pokud jste vy nebo vaši blízcí zvažovali domácí zdravotní péči, museli jste se obrátit na některou z agentur pro domácí zdravotní péči. Podle čeho takovou agenturu vybírat a kdo by vám mohl poradit?

Tou nejlepší referencí jsou samozřejmě zkušenosti lidí, které znáte a na které se můžete spolehnout. Poradit vám také může lékař, který má určitě také zkušenosti a zná místní agentury. Níže naleznete pár tipů, na co se zaměřit a na co nezapomenout.

  1. Pokud máte domácí péči předepsanou od ošetřujícího lékaře, musíte hned na začátku zjistit, zda vybraná agentura má podepsanou smlouvu s vaší zdravotní pojišťovnou. Aby byla domácí péče hrazena z pojištění pacienta, je toto nezbytností.
  2. Je důležité, aby agentura měla sídlo nebo pobočku poblíž místa, kde bude pacient pobývat. Jedině tak mohou sestřičky, případně lékaři, zajistit péči v naléhavých a neodkladných případech.
  3. Agentura by měla poskytovat všechny služby, které vyžaduje stav pacienta. Není úplně vhodné, aby se u pacienta doma střídalo více subjektů, protože se pak jejich práce i hůře slaďuje.

ProCare Medical patří mezi profesionální a velmi dobře zavedené agentury domácí zdravotní péče. Hlavní sídlo mají v Praze, ale jejich pobočky naleznete také v Liberci, Hradci Králové a Brandýse nad Labem. Poskytují jak klasickou domácí zdravotní péči včetně domácí fyzioterapie, tak specializovanou domácí umělou plicní ventilaci a parenterální výživu. A nejen to. Nyní disponují i třemi plně vybavenými sanitkami a pro pacienty tak zajišťují i nutné převozy do i z nemocničních zařízení. Zvažujete-li domácí zdravotní péči pro sebe či pro své blízké, obraťte se na ty, kteří své práci rozumí, mají potřebné kvalifikace, vybavení i srdce na správné straně.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply